Sıkça Sorulan Sorular

Kariyer Fırsatları

Sıkça sorulan soruları inceleyebilir, aklınızdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz.


Herhangi bir kargo firmasıyla anlaşma yaparak ürünlerinizi teslim ederken aynı anda kapıda tahsilat alma şeklidir. Kargo görevlisi sizin adınıza bakiyeyi tahsil eder ve kargo ile anlaşmanıza göre ödemeyi hesabınıza gönderir. Bunun için kargo firmalarıyla anlaşma yapmanız gerekmektedir.

Banka taksit oranları ve sanal pos kullanımı için aldıkları ücretler bankalara göre farklılık göstermektedir. Fiber Ticaret sizin için anlaşmalı olduğu ortak ödeme noktası olan PayTR ile özel pos oranları sağlar.

Hayır, biz yalnızca e-ticaret altyapılarını ve eğitimini sizlere veriyoruz. Satacağınız ürünlerin sisteme eklenmesi ve temini tamamen size aittir.

Web Sitenizi 1 iş günü içerisinde yayına açıyoruz ve hemen kullanıma başlayabiliyorsunuz.

Fiber Ticaret e-ticaret sistemlerinde hosting ve domain için ekstra ücret ödemezsiniz. Fiber Ticaret e-ticaret sistemleri için SSL Sertifikasına gerek yoktur. Eğer sisteminizde SSL sertifikası olmasını isterseniz Müşteri Temsilcimizden konuyla ilgili detaylı bilgi alabilir ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evet, Fİber Ticaret e-ticaret sistemleri mesai saatleri içerisinde telefon ve 7 gün 24 saat ticket desteğini ücretsiz olarak vermektedir. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size merak ettiğiniz tüm konularda yardımcı olacaklardır.

Sunucularımız e-ticaret için özel olarak optimize edilmiş sunuculardır. Her bir sunucumuzda min. 24 Gb ram ve yeni nesil çift xeon işlemci bulunmaktadır. Yedekli fiber optik internet alt yapımızda da hiç bir şekilde hız limiti bulunmamaktadır.

Evet, şahıs firmasıda olsa bir firmanızın olması gerekmektedir. Çünkü kredi kartı ile ödeme aldığınızda mutlaka fatura kesmeniz gerekmektedir. Bankalar şahıslara sanal pos vermemektedirler.

Evet, sanal pos altyapısı tüm paketlerimizde mevcuttur. Bunun yanı sıra PayTR, Iyzico ve HepsiPAY haricindeki tüm banka entegrasyonları ücrete tabidir.

Evet, e-ticaret paketimiz dahilinde bir adet alan adını ve sınırsız tarfik kaynaklı, fiber hızlı sunucumuzu sizin adınıza ücretsiz tescil ediyoruz.