Hakkımızda

Hakkımızda

Çözüm odaklı ve Yenilenen teknolojileri yakından takip edip sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş bir firmayız.


Fiber Ticaret bir Kocaeli Bilişim markasıdır. 2006 yılından bu zamana kadar web tabanlı yazılım çözümleri sunan, gelişen ve yenilen teknoloji çağı ile birlikte mobil platformlarda da yazılımlar üreten, kısacası İnternet ve Bilişim Hizmetleri konusunda uzmanlaşmış, sizlere her zaman daha iyi hizmet vermeyi ilke edinmiş, Türkiye'nin lider e-ticaret firmalarındandır. Büyük veya küçük işletme demeden sadece çözüm odaklı çalışma bilinciyle, yenilikçi ve kullanıcı dostu arayüzleri ile e-ticarette yeni bir çağ başlatan bir teknoloji firmasıyız.

Hakkımızda

Güvenilir ve Hızlı E-Ticaret ile zamanınız size kalsın.


Güvenilir altyapısı ve yenilikçi tasarımları ile bir Kocaeli Bilişim markası olan Fiber Ticaret, sizlere kolay ve pratik bir yönetim paneli ile sizlerin ve müşterilerinizin kolayca kullanabileceği, bir e-ticaret altyapısı sağlamaktadır. Hızlı ve kullanışlı e-ticaret arayüzü ile müşterileriniz sitenizde gereksiz ve sıkıcı beklemelerden uzak, hızlı ve pratik bir şekilde alışverişlerini yapabilir. Siz de yönetim panelinden ayrıntılardan çok, ürün ve çözüm odaklı çalışarak müşterilerinize daha fazla ürün gösterebilir, kolayca üyelerinizi ve bayilerinizi yönetebilirsiniz.

Hakkımızda
Hakkımızda

Bizler sizler için çalışıyoruz, teknolojiyi sizler için kullanıyor, Türkiye için büyüyoruz.


Teknolojiyi yakından takip ederek, dünya çapındaki yazılımlara eş değer yazılımlar üreterek, sizlerin gelişen teknoloji çağını yakından takip etmenize olanak sağlıyoruz. Kendi altyapımız ve yazılımlarımız ile sizlere çözüm odaklı projeler sunuyor, sizleri uzaklardaki müşterilerinizle e-ticaret altyapımız sayesinde buluşturuyoruz. Hem müşterileriniz hem siz zamandan ve paradan tasarruf ediyorsunuz.

Fiber E-Ticaret'le tanışmanın zamanı sizce de gelmedi mi?

Ekibimiz


Genel Merkez Ofisimiz Yalova'da, Kocaeli'de bir Ar-Ge ofisimiz ve 38 Aktif Bayimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Ekibimiz

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz


Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında birlikte çalıştığımız tüm kurum ve derneklere teşekkür eder, sizlere yardımcı olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Altınokta Körler Derneği

Altınokta Körler Derneği

Görme engellilerin kendine yeterli, üretken ve toplumla kaynaşabilen bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, sosyal, eğitsel, kültürel ve mesleki sorunlarına çözüm yolları üretmek amacıyla 1950 yılında kurulmuş köklü bir dernektir.

www.altinokta.org.tr
Türkiye Körler Federasyonu

Türkiye Körler Federasyonu

Türkiye Körler Federasyonu ülkemizdeki körleri ve az görenleri temsil eder.

www.korlerfederasyonu.org.tr
Türkiye Görme Engelliler Derneği

Türkiye Görme Engelliler Derneği (TURGED)

Türkiye'de görme engelli bireylere yardımcı olmak ve her daim yanlarında durmak amacıyla kurulmuştur.

www.turged.org.tr